HAKKIMIZDA

Aker Bilardo olarak bilardo masası, langırt masası (futbol masası), air hockey masası (havalı hokey masası), tenis masası (pinpon masası) üretimi yapmaktayız. Sağlam, kaliteli, çağa uygun modeller ve ekonomik fiyatlar ile sektörün en çok tercih edilen firması olmanın gururu içerisindeyiz.


Genel Müdürün Mesajı
Firmamız 1980 yılında faaliyete başlamıştır. İlk beş yılını bilardo topu, kauçuk bantları ve çeşitli bilardo aksesuarları üreterek kendini yurtiçi ve yurtdışına tanıtmıştır.

1985 yılından sonra faaliyetlerini genişleterek bilardo masası imalatına başlamıştır. Beğeni kazanan modellerini geliştirmiştir.

1994 yılında limited şirketini kuran firmamız imalatını genişleterek yedi değişik model bilardo masası ile futbol, air hokey ve tenis masası üretmektedir.
Firmamızın ana ilkesi ürünlerinin sağlam çağa uygun model ve ekonomik olmasını sağlamaktadır.

Ayhan AKSOY
Genel Müdür

Vizyonumuz

– Azami müşteri memnuniyeti sağlayarak, onlara kaliteli, değerli, beklentilerin ötesinde bir hizmet sunmak.
– Hizmet sonrası, sürekli yanlarında olarak işveren ve müşteri sadakatini sağlamak.
– Kurumsal gelişimini sürdürerek yurt içinde lider, uluslararası pazarda rekabet edebilme yeteneğini geliştirmek yoluyla aranılır olmak.
– Çalışanlarımızın nitelik ve yeteneklerini geliştirmek.
– Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde davranmak.

Misyonumuz

– Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
– Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
– Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
– İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

Kalite Politikamız

Firmamız kurulduğu günden bu güne faaliyetlerini sürdürürken belirlediği hedeflere ulaşmada tanımlanan kalite politikası;
Sektörümüzün ve mesleğimizin ve “Türk Ticaret hayatının” ihtiyaç, beklentilerinin örnek hizmet anlayışı ile karşılanarak, ülke ekonomisine doğrudan ve dolaylı katkı sağlamak,
Toplumu, kültürel ve doğal değerleri bütünüyle kucaklayan sürdürülebilir sektör politikaları üretmek,
Üretken ve sürekli gelişime açık, iletişimin gücünü benimsemiş kurumsal verimliliğin vazgeçilmez unsuru olduğuna inanan insan kaynağını oluşturmak ve yönetmek,
Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyularak, kaliteli hizmet anlayışının daima ön planda tutulması şeklinde oluşmuştur.