Hakkımızda

Aker Bilardo
Aker Bilardo

Hakkımızda

Aker Bilardo olarak bilardo masası, langırt masası (futbol masası), air hockey masası (havalı hokey masası), tenis masası (pinpon masası) üretimi yapmaktayız. Sağlam, kaliteli, çağa uygun modeller ve ekonomik fiyatlar Firmamız 1980 yılında faaliyete başlamıştır. İlk beş yılını bilardo topu, kauçuk bantları ve çeşitli bilardo aksesuarları üreterek kendini yurtiçi ve yurtdışına tanıtmıştır. Genel Müdürün Mesajı 1985 yılından sonra faaliyetlerini genişleterek bilardo masası imalatına başlamıştır. Beğeni kazanan modellerini geliştirmiştir. 1994 yılında limited şirketini kuran firmamız imalatını genişleterek yedi değişik model bilardo masası ile futbol, air hokey ve tenis masası üretmektedir. Firmamızın ana ilkesi ürünlerinin sağlam çağa uygun model ve ekonomik olmasını sağlamaktadır. Ayhan AKSOY Genel Müdür

Sporu eğlenceye çeviren kuruluş!

Vizyonumuz

Satış ve satış sonrası süreçlerimizde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutulması, bununla beraber yurt içinde lider, uluslararası pazarda güçlü bir firma olarak varlığını sürdürmek.

Misyonumuz

Kaliteli hizmet ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimizin beklentilerini kısa sürede karşılamak. Bununla birlikte çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Kalite Politikamız

Kültürel değerler ile sürdürülebilir sektör politikaları üretmek, kanunlara ve yasal düzenlemelere uyularak, kaliteli hizmet anlayışının daima ön planda tutulmasını sağlamak.

CE-ELEKTRİKSİZ-2022

CE-ELEKTRİKSİZ-2022

ISO-9001-2015-2022

ISO-9001-2015-2022

CE-ELEKTRİKLİ-2022

CE-ELEKTRİKLİ-2022